BLUE Android V5

Mükemmel stabilite mükemmel tema sadece bak..

« Older   Newer »

Share  
.
  1. fberen
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (anticor @ 31/1/2014, 16:38) 
    Bana göre en sorunsuz romlardan biridir. Nedeni ise orjinal romdan basılmadır, düzenlenmiştir yani :) Şimdi şunu söyleyeyim;
    1-Telefona bu romu kurabilirsin sorunsuz olarak. ( ICS de olman sadece kernel yüklemen anlamına gelir ek olarak)
    2-Kurduktan sonra da xposed yükleyiciyi yüklersen onunla çok daha özelleştirebilirsin ve çok daha keyif alırsın yelefondan :) Ve bu sayede hem özelleşmiş hem de sorunsuz ve eksiksiz kaymak gibi bir cihaza sahi olmuş olursun.

hocam xposed yükleyici ile xblast tools farklı programlar mı ? yoksa aynı işlevi mi görüyorlar ?

.
  2. anticor
        Like  

.

User deleted

İkisi birbirine bağımlı şeyler. xposed yükleyiciyi kurarsın oradan framework var onu aktifleştirirsin ardından modül indir kısmından xblast tools indirirsin. Ve modül indir kısmından gravity giye brşey var onu da tavsiye ederim özelleştirme için. Ve modülleri indirip kurduktan sonra onları da aktifleştirip tekrar başlatıp özelleştirme işini yaparsın. Zaten xposed yükleyiciyi kur ve gerisini kurcalayarak da yaparsın.

.
  3. fberen
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (anticor @ 22/2/2014, 11:46) 
    İkisi birbirine bağımlı şeyler. xposed yükleyiciyi kurarsın oradan framework var onu aktifleştirirsin ardından modül indir kısmından xblast tools indirirsin. Ve modül indir kısmından gravity giye brşey var onu da tavsiye ederim özelleştirme için. Ve modülleri indirip kurduktan sonra onları da aktifleştirip tekrar başlatıp özelleştirme işini yaparsın. Zaten xposed yükleyiciyi kur ve gerisini kurcalayarak da yaparsın.

peki bunun türkçesi var mı? modüllerin hepsi ingilizce ve xblast tools ta ingilizce. acaba bunların türkçesi var mı? birde başka tavsiye ettiğin modül var mıdır? gravity hakikaten baya işlevlik getirdi :)

Edited by fberen - 22/2/2014, 17:19

.
  4. anticor
        Like  

.

User deleted

GREENİFY İLE UYGULAMALARIN OTOMATİK AÇILMASINI ÖNLEYEBİLİRSİN. Biraz kurcala işte. Baktın hoşuna gitmeyen oldu. İyice karıştır. Sonra da tekrar yükle ROM'u wipe ları yapmadan. Tekrar eski haline gelecektir.

.
  5. kerimcan
        Like  

.

User deleted

retail en au var art mod v4.31 nasıl yükleyebilirim

.
  6.     Like  

.

Acemi Modder

Group
    Member

Status
    QUOTE (kerimcan @ 8/7/2014, 18:50) 

Önce telefonun rootlu olmalı. Eğer root yapmadıysan en kolay root metodu için aşağıdaki linkten faydalanabilirsin:
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54952751

Sonra custom rom kurmak için iki uygulama çok tercih ediliyor, safestrap ve boot menu manager. Ben BMM'yi tercih ediyorum, sana kalmış. Bunlardan birini kur. Nasıl yapılacağı ana konularda mevcut.

Son olarak artmod için gerekli link:
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=55532390

Bütün bunlar telefonunun razr/razr maxx olduğu, androidin de jellybean (4.x) olduğu varsayılarak yazılmıştır. Eğer 2.3 sürüm mevcutsa çin romları popüler.

Bununla beraber, ben Liquidsmooth'un 6 temmuz sürümünü denemeni tavsiye ederim. Kitkat rom ama bence artmoddan ve diğer jb romlardan daha iyi bir performansa sahip :)

.
  7. kerimcan
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (dr__green @ 8/7/2014, 19:40) 
    CITAZIONE (kerimcan @ 8/7/2014, 18:50) 

Önce telefonun rootlu olmalı. Eğer root yapmadıysan en kolay root metodu için aşağıdaki linkten faydalanabilirsin:
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54952751

Sonra custom rom kurmak için iki uygulama çok tercih ediliyor, safestrap ve boot menu manager. Ben BMM'yi tercih ediyorum, sana kalmış. Bunlardan birini kur. Nasıl yapılacağı ana konularda mevcut.

Son olarak artmod için gerekli link:
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=55532390

Bütün bunlar telefonunun razr/razr maxx olduğu, androidin de jellybean (4.x) olduğu varsayılarak yazılmıştır. Eğer 2.3 sürüm mevcutsa çin romları popüler.

Bununla beraber, ben Liquidsmooth'un 6 temmuz sürümünü denemeni tavsiye ederim. Kitkat rom ama bence artmoddan ve diğer jb romlardan daha iyi bir performansa sahip :)

dediğim yanlış anlaşılmış kusura bakmayın. zaten şu an art mod v4.31 yüklü blue android v5 nasıl yükleyebilirim? :D

.
66 replies since 31/10/2013, 20:26   3013 views
  Share  
.