3.1 Kernel Genel Konu

Gelişmeler, Kernel Hakkında Fikir Alışverişi

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    xnail ben yaşadığınız hiç bir hatayı yaşamadım.. Romu kurduktan sonra da wipe işlemlerini yapın ve marketten tek tek indirin uygulamaları..Gb den kalan yedekleri yüklemeyin geçen kurduğumda geri yüklemiştim backup ile telefon çok hantaldı ama tek tek indirince ki otomatik kendisi indiriyor jb de google hesabınızı aktifleştirdiğiniz zaman bir gecenizi şarja takıp ne varsa indirmesini bekleyip.Kamera olarak snap camera çok iyidir tavsiye ederim ki 720 p video da en küçük takılma kırmızı çizgi yaşamadım .. benim şarjım 7-8 saat gidiyor çünkü temalar vs.. kullanıyorum boştaki ram 100 mb kusur ama memnunum.. bataryayı full doldurduğunuzda atıyorum %94 de vs.. kalıyorsa kalibrasyon yapın ki sınır o olsun biraz daha şarj sürenizi uzatabilirsiniz böylelikle ben oldukça memnunum ...

.
  2. xnail
        Like  

.

User deleted

Şimdi eve geldim telefonu şarj ediyorum aklımda GB ye geri dönmek vardı senin deiklerini yapacagım JB ye simdilik son bir şans veriyorum bakalım nasıl olacak

wipe işlemlerin şimdi yapsan olurmu yoksa yeniden JB kurup ondan sonramı wipe yapsam

.
  3.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    ben daha önce kurduğumda dediğim gibi 2-3 saniyeli kasıntılar oluyordu gerek ana menüye dönerken gerek uygulama açarken şuan da oluyor ama 10 uygulama açmada 1 sanırım benim çok ram kullandığımdan.. Ben romu kurmadan önce wipe yaptım kurduktan sonra tekrar wipe yapıp gapps yükledim cihaz açıldıktan sonra da marketten uygulamaları indirdim ve sorun yaşamadım bir de dediğimi dene umarım memnun kalırsın ama kameraya çok yüklenmemeye bak sonucunda hala tam yapılmadı ama snap camera işimi görüyor :)

.
  4. kaderin25
        Like  

.

User deleted

güncelleme var

www.linuxmobile.org/atrix/cm10-1

.
  5. xnail
        Like  

.

User deleted

Wipe filan yaptım en son güncel olan rom u yükledim

-ilk yükleme sırasında wipe yapılmadıgı için telefonun saat alarmı çalışmıyordu şimdi çalışıyor
    -youtube programı çalışmıyordu çalışıyor
    -ilk yükleme sesli komut ile google arama çalışmıyordu şimdi çalışıyor

-şarj problemide sorun çıkarmaz ise 1 gün giderse güzel olacak

-son versiyonda kilit ekranıne telefon tuşları, mesaj menüsü, müzik menüsü, internet, ve kilit açma olmuş

gözüme çarpanları yazmaya devam edecegim

Edited by xnail - 26/8/2013, 21:13

.
  6. mustifanci
        Like  

.

User deleted

QUOTE (xnail @ 26/8/2013, 20:17) 
    Wipe filan yaptım en son güncel olan rom u yükledim

-ilk yükleme sırasında wipe yapılmadıgı için telefonun saat alarmı çalışmıyordu şimdi çalışıyor
    -youtube programı çalışmıyordu çalışıyor
    -ilk yükleme sesli komut ile google arama çalışmıyordu şimdi çalışıyor

-şarj problemide sorun çıkarmaz ise 1 gün giderse güzel olacak

-son versiyonda kilit ekranıne telefon tuşları, mesaj menüsü, müzik menüsü, internet, ve kilit açma olmuş

gözüme çarpanları yazmaya devam edecegim

flash çalışıyor mu kamerada

.
  7. morted
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar yeni sürümü deneyen varmı??

.
  8. sertgert
        Like  

.

User deleted

1 haftadır yeni bakıyorum konuya bir tık bile ileri gidilmemiş. Bir arkadaş da 350 küsür günden bahsediyor o kadar sürede hala kullanılabilir bir rom yok çok yazık. Kolay gelsin deneyen bilgi veren arkadaşlara. Ayrıca teşekkürler.

.
  9. xnail
        Like  

.

User deleted

Selamlar
    ilk önce şarjı denedim uyku durumunda akşam saat 11 gibi telefonu şarj ettim "%100" kanara bıraktım sabah kalkmak için alarm kurdum bu arada telefon sabah 7 de %94 olmuştu

bugün boyunca kullanmaya devam normal bir kullanım günü geçireceğiz bakalım ne kadar gidecek

cenkcezaa nın dediği gibi snap camerayı kurdum resim ve kamera çalışıyor gündüz vakti flash pek kendini belli etmiyor
    fotolarda netlik problemi var biraz video çekerken de odaklanmayı biraz zor yapıyormuş gibime geldi

.
  10. mustifanci
        Like  

.

User deleted

deep sleep proglemi var deep sleep geçmiyor cihaz normal kamerada flash çalışmıyor.Gün aşırı deneyecem şimdiye kadarki en iyi rom son yayınlanan

.
  11. xnail
        Like  

.

User deleted

deep sleep nasıl anlaşılıyor ben power tuşuna basınca telefon açılıyor

.
  12. mustifanci
        Like  

.

User deleted

QUOTE (xnail @ 27/8/2013, 12:16) 
    deep sleep nasıl anlaşılıyor ben power tuşuna basınca telefon açılıyor

Cpu spy diye uygulama var ordan belli oluyor. Bluedeep fix yükledim deepsleep olmaya baskadi

.
  13. akdrhmz
        Like  

.

User deleted

krystian yeni guncellemeler yapmis githubda arkadaslar

.
  14. khramn
        Like  

.

User deleted

QUOTE (akdrhmz @ 27/8/2013, 21:01) 

Derleme yapan varmı ? Bi deneyiverirdik

.
  15. proton252
        Like  

.

User deleted

QUOTE (khramn @ 28/8/2013, 12:42) 
    QUOTE (akdrhmz @ 27/8/2013, 21:01) 

Derleme yapan varmı ? Bi deneyiverirdik

Dün akşam derledim android.phone... işlemi durdu deyip duruyor CM10.1 sürümünde. Nedense daha önceki denemelerimde de aynı sonucu alıyordum. CM9 sürümünde düzgün çalışmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

.
2515 replies since 26/2/2013, 19:22   133949 views
  Share  
.