3.1 Kernel Genel Konu

Gelişmeler, Kernel Hakkında Fikir Alışverişi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. proton252
        Like  

.

User deleted

AtrICS denedim bu gün gayet iyi göründü öyle fazla test etmedim ama en güzeli ısınma sorunu çözülmüş. Çağrılardan sonra uyanmama gibi sorunlar olabiliyor.
    Son çıkan cm10.1 sürümünü denemedim.

Miui v5 kullanmaya devam :D

.
  2. akdrhmz
        Like  

.

User deleted

uykudaykrn mesaj ve cagri sorunu var deniyor dogrumu arkadaslar?

.
  3. bebek
        Like  

.

User deleted

Evet Arkadaşlar CM 10,1 ilk 3-5 dakika içinde çağrıları alıyor 10 dakikayı geçtiği zaman çağrı almıyor sms de aynı zamanda . Benim kanımca bu uyku sorunu biterse batarya sorunu da çözülür. kamerası felan güzel stabil ...

Ben tekrar yedek aldığım CM 10 devam . kamera

.
  4. fairboy
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar şuan farkettim tel de ses sorunu var. bazen sesi kısılıyor, çıkmıyor, uykuda çağrı almama sorunu yok normalde, ses sorunu olduğu için biz duyamıyoruz. uykudayken çağrı geldiğinde telefonun melodisi çalıyor ama uyanmıyor yine arka tuşa basıp uyandırıyoruz fakat ses kısılmışsa çağrıyı duyamıyoruz ben bunu farkettim

.
  5. akdrhmz
        Like  

.

User deleted

su surekli kullanilabilirlikteki sorunlari bi cozseler de bizde gecsek artik :-)

.
  6. sertgert
        Like  

.

User deleted

yav arkadaş telefon çalmayacaksa mesaj gelmeyecekse ne anladım ben bu işten. 8 seferdir aynı sorunla sunup duruyorlar. bunlar telefonu sadece oyun oynamak internete girmek için mi kullanıyor anlamış değilim.

.
  7. atasayar71
        Like  

.

User deleted

malesef uykuda çagrı sorunu devam ediyor.özellikle wifi açıkken aşırı ısınıyor(nerdeyse üzerinde yumurta pişecek).ve tabiiki şarj sorunuda devam ediyor.yine dönüp dolaşıp cm 10 a döndüm.anlamadığım neden cm 10 a kerneli uyarlamıyorlar.

.
  8. kadir3su
        Like  

.

User deleted

cm 10 un 1.3 oc li kerneli upload edebilirmisiniz ? . link silinmiş

.
  9. sanaldi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sertgert @ 5/8/2013, 23:06) 
    yav arkadaş telefon çalmayacaksa mesaj gelmeyecekse ne anladım ben bu işten. 8 seferdir aynı sorunla sunup duruyorlar. bunlar telefonu sadece oyun oynamak internete girmek için mi kullanıyor anlamış değilim.

:) evet oyunları test edeceğine elindekinin telefon oldugunun farkına varıp temel fonksiyonları uzerine çalışsalardı hepimizde birer cm 10.1 yüklü olur bi sonraki kernel sürümünü telefonu kullanarak bekliyor olurduk.

.
  10. oburixar
        Like  

.

User deleted

4.2.2 de çağrı sorunu olmadı fakat mesajlar ekran kapalı iken gelmiyor. Şarj olayı ciddi manada düzeltilmiş.Flaş çalışıyor. O da şöyle olacak odaklamak için ekranın herhangi bir yerine dokunun odaklama gerçekleşsin ve odak çizgileri yeşile dönsün. O zaman çekim yapın flaş senkron bir şekilde çalışacaktır.

.
  11. morted
        Like  

.

User deleted

www.linuxmobile.org/
    güncelleme var beyler

.
  12. sanaldi
        Like  

.

User deleted

Hala çağrı geldiğinde ekran açılmıyor.

.
  13. fairboy
        Like  

.

User deleted

O güncellemeye devam etsin bizde stok roma devam.edelim ins ilerde olur

.
  14.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    hatasız %100 stabilite olsun da varsın 1 ay sonra çıksın beklemeye alıştık en azından şimdi kurup 3 gün sonra atrixden soğumayalım sorunlu olucaksa..

.
  15. fenci38
        Like  

.

User deleted

Uyku modunda çağrı alabiliyor.Problem yok.

.
2515 replies since 26/2/2013, 19:22   133951 views
  Share  
.